چهارشنبه, 02 مهر 1399

شرکت توسکا طراح و تولید کننده ی نرم افزارهای حقوقی به شرح زیر می باشد::

 

وکیل یار حقوقی نرم افزاری است که مجموعه کاملی از قوانین، آراء وحدت رویه حقوقی، آراء اصراری و نظریات مشورتی حقوقی را در کنار یکدیگر قرار داده است. در کنار هر قانون نیز رأی و نظریه ی مربوط به آن قانون آورده شده است. همچنین کاربران عزیز می توانند با استفاده از ترمینولوژی در این نرم افزار، معنای حقوقی هر کلمه را پیدا کنند.

برای مشاهده ی عکس های داخلی نرم افزار و آشنایی بیشتر با امکانات آن بر روی عکس کلیک فرمایید.

 

 

وکیل یار جزایی نرم افزاری است که مجموعه کاملی از قوانین جزایی، آراء وحدت رویه جزایی، آراء اصراری و نظریات مشورتی جزایی را درکنار یکدیگر قرار داده است. هم چنین در کنار هر قانون، رأی و نظریه ی مربوط به آن قانون آورده شده است. در این نرم افزار هم مانند نرم افزار وکیل یار حقوقی، کاربران عزیز می توانند با استفاده از ترمینولوژی، معنای حقوقی هر کلمه را پیدا کنند.

 برای مشاهده ­ی عکس ­های داخلی نرم افزار و آشنایی بیشتر با امکانات آن بر روی عکس کلیک فرمایید.

  

آراء وحدت رویه مجموعه کاملی از آراء وحدت رویه دیوان عالی کشور در موضوعات حقوقی و جزایی و آراء هیات عمومی دیوان عدالت اداری می باشد. این نرم افزار نیز دارای ترمینولوژی حقوقی می باشد.

 برای مشاهده ی عکس های داخلی نرم افزار و هم چنین آشنایی بیشتر با امکانات این نرم افزار بر روی عکس کلیک فرمایید.

 

 

 

اوراق قضایی نرم افزاری است که500 نمونه تکمیل شده دادخواست، درخواست ، اظهارنامه، شکواییه، نمونه ­های تکمیل شده قرار و رای و حکم توسط دادگاه را در خود جای داده است. در این نرم افزار مبانی اوراق قضایی و فرم های خام نیز قرار گرفته و هم چنین امکان چاپ فرم­ های اصلی اوراق  هم فراهم شده است.

برای مشاهده ی عکس های داخلی نرم افزار و لیست دقیق 500 اوراق قضایی موجود و هم چنین آشنایی بیشتر با امکانات این نرم افزار بر روی عکس کلیک فرمایید.

 

 

نمونه قراردادهای 3 نرم افزاری شامل 600 نمونه قرارداد در زمینه های عمرانی، پیمانکاری، بیمه، خرید، فروش، فرهنگی، بین المللی ... می­ باشد. که بصورت دسته بندی شده قرار گرفته اند که با کمک گزینه جستجو می توان براحتی به آن ها دسترسی پیدا کرد.

 

برای مشاهده ی عکس های داخلی نرم افزار و لیست دقیق 600 قرارداد موجود، و هم چنین آشنایی بیشتر با امکانات این نرم افزار بر روی عکس کلیک فرمایید.