آخرین اخبار :

راهنمای نصب

راهنمای نصب و فعال سازی برنامه

پس از نصب نرم افزار آن را از روی میز کار کامپیوتر خود اجرا نمایید.

بعد از اجرا پنجره شما را برای انجام مراحل ثبت نرم افزار یاری خواهد کرد

1.  اگر نوشته های این پنجره را به صورت فارسی نمی‌بینید می‌توانید با نصب امکانات فارسی ویندوز و اجرای مجدد آن، این مشکل را حل کنید.

لطفا بر روی دکمه "بعدی" کلیک نمایید تا پنجره بعد ظاهر شود.

در این پنجره شما باید یکی از روش‌های دریافت کد فعال سازی را انتخاب کنید.

2- بهترین و سریع‌ترین روش گزینه اول"ثبت اینترنتی تمام خودکار" می باشد.

3- در صورتی که روش "ثبت از طریق SMS" یا " ثبت از طریق تلفن گویا" را انتخاب نمایید ، شماره های مورد نیاز شما در مراحل بعد در اختیارتان قرار خواهد گرفت که به ترتیب زیر می باشند.

     پیام کوتاه(SMS) : 09124858578

تلفن گویا : 88336973- 021

 

شماره سریال نرم افزار شما در داخل قاب آن درج شده که به صورت یک عدد 16 رقمی می‌باشد.

 

دقت نمایید که شماره سریال برای ثبت نرم افزار روی 3 کامپیوتر مجزابا یک سیستم عامل و یا یک کامپیوتر با 3 سیستم عامل مجزا اعتبارخواهد داشت.

نکات قابل توجه

·      در صورتی که ویندوز خود را نوسازی نمایید به عنوان مثالXP به یک XP  جدید ، نیازی به دریافت کد فعال سازی جدید ندارید و می‌توانید از کد قبلی استفاده نمایید.

·      سرویس پیام کوتاه SMS در ساعات شلوغی خطوط مخابرات با تأخیر زیاد یا به طور کل جوابگو نخواهد بود. بهتر است از این روش فقط در حالتی استفاده نمایید که به روش های دیگر دسترسی ندارید.

·      در صورتی که نیاز به نصب نرم افزار بر روی بیش از 3 کامپیوتر دارید می‌توانید با هزینه کمتر از طریق تماس با شرکت توسکا ، سریال خود را شارژ نمایید.

·      کاربران ویندوز XPدر صورت وجود دکمه "نصب DOT NET 3.5 SP1" در صفحه نصب ،قبل ازنصب و اجرای نرم افزار آنرا نصب نمایید .